561 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 849739 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 2223501302;2223501402;2223520608;A2223501302;A2223501402;A2223520608;PARTOF;2223501302;2223501402;2223520608 |
| Висота | 37.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 42.4 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2013, 2019, 2014, 2018, 2020, 2016, 2017 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |