2 844 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 849653 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 1643301807;1643302607;1643303007;1643303507;A1643301807;A1643302607;A1643303007;A1643303507;PARTOF;1643301807;1643302607;1643303007;1643303507 |
| Висота | 55.6 мм |
| Діаметр внутрішній | 29.7 мм |
| Діаметр зовнішній | 70 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2011, 2008, 2012, 2005, 2009, 2006, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |