444 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 850607 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 2E0407253A;9063330114;A9063330114;9063330114;2E0407253A |
| Висота | 75 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.2 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2011, 2019, 2022, 2006, 2010, 2013, 2018, 2012, 2017, 2014, 2021, 2007, 2008, 2020, 2009, 2015, 2023, 2016, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |