494 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 871616 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | MR296295;MR296296;PARTOF;MR296295;MR296296 |
| Висота | 55 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.4 мм |
| Діаметр зовнішній | 40.2 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 1994, 2004, 1989, 1999, 2000, 1995, 1996, 1998, 1991, 1993, 2003, 1997, 2002, 1990, 1992, 2001 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Galant, Eclipse |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |