| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 841903 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 562434F101;562434F101 |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Довжина | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 31 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 1990, 2000, 2002, 1997, 1984, 1985, 1991, 1989, 2003, 1987, 1996, 1998, 1983, 2001, 1992, 1994, 1982, 1993, 1988, 1999, 1986, 1995 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |
| Сумісність із моделлю | Micra |