315 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 809628 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 352358;352365;90468638;90498740;352358;352365;90468638;90498740 |
| Висота | 59.6 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 47.7 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2008, 1999, 2009, 2000, 1995, 1996, 1998, 2003, 1997, 2007, 2006, 2002, 2005, 2001 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Zafira, Vectra, Zafira, Astra |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |