853 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 805303 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 7700762843 |
| Висота | 73 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Діаметр зовнішній | 72 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 1994, 1988, 1989, 1999, 2000, 1995, 1986, 1996, 1991, 1998, 1987, 2003, 1997, 1993, 2002, 1990, 1992, 2001 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | 21, Laguna |
| Тип кріплення | Гумове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |