536 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 841623 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 4500095;5442300QAA;7700302123;7700302440;9160395;4500095;9160395;5442300QAA |
| Висота | 79 мм |
| Діаметр внутрішній | 28 мм |
| Діаметр зовнішній | 55.2 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2011, 2019, 2000, 2022, 2006, 2010, 2013, 1999, 2018, 1998, 2003, 2012, 2017, 2001, 2014, 2021, 2007, 2004, 2008, 2020, 2009, 2015, 2023, 1997, 2016, 2002, 2005, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |