| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 883801 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 20401AA020;20401AA020 |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 36 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1990, 2000, 1997, 1989, 1995, 1993, 1992, 1994, 1999, 1991, 1996, 1998 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |
| Сумісність із моделлю | Impreza, Legacy |