561 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 845705 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 4872512680;4872547110;4876002020;4876047020;48760F4010;4878002070;4878047020;48780F4010;PARTOF;PARTOF;T48760F401000;T48780F401000;T48760F401000;T48780F401000;4872547110;48760F4010;48780F4010 |
| Висота | 59.9 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 70.2 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2023, 2019, 2021, 2018, 2022, 2020, 2016, 2017, 2024, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |