266 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 863316 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 6K9501541;6K9501541 |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 45 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2011, 2019, 2022, 2006, 2010, 2013, 2018, 2012, 2017, 2014, 2021, 2007, 2004, 2008, 2020, 2009, 2015, 2023, 2016, 2005, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |