407 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 864700 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 251501131A;251501131A |
| Висота | 75 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 47.4 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 1994, 1979, 2000, 1995, 1984, 1991, 1981, 1990, 1985, 1988, 1999, 1989, 1980, 1986, 1998, 1996, 1993, 2003, 1983, 2001, 1987, 1982, 1997, 2002, 1992 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |