| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 864910 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 2N0505465A;65437180006;PARTOF;PARTOF;2N0505465A;65437180006 |
| Внутрішній діаметр | 12.2 мм |
| Довжина | 35.9 мм |
| Зовнішній діаметр | 35.2 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2025, 2021, 2018, 2022, 2019, 2017, 2024, 2020, 2023 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | MAN, Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |
| Сумісність із моделлю | Crafter |