536 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 863708 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 191501541;191501541;191501541;191501541 |
| Висота | 90 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 44.4 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 1994, 1988, 1992, 1989, 1999, 1995, 1986, 1984, 1991, 1996, 1987, 1997, 1998, 1993, 1983, 1990, 1985 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Toledo, Golf, Corrado |
| Тип кріплення | Гумове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |