198 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 857601 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 115422290;6U0407182;6U0407182;6U0407182;115422290;6U0407182 |
| Висота | 61 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 31.5 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 1994, 1988, 1989, 1999, 2000, 1995, 1996, 1998, 1991, 1993, 1997, 2002, 1990, 1992, 2001 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Felicia, Caddy |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |