450 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 863642 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 1K0407183M;1K0407183M;1K0407183M;1K0407183M;1K0407183P;1K0407183P;1K0407183P;1K0407183P;5C0407183A;5C0407183A;5C0407183A;5C0407183A;1K0407183M;1K0407183P;5C0407183A;1K0407183M;1K0407183P;5C0407183A;1K0407183M;1K0407183P;5C0407183A |
| Висота | 49.8 мм |
| Діаметр внутрішній | 13.4 мм |
| Діаметр зовнішній | 65 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2011, 2019, 2022, 2006, 2010, 2013, 2018, 2012, 2017, 2014, 2021, 2007, 2004, 2008, 2020, 2009, 2015, 2023, 2016, 2005, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Yeti, Octavia, Superb, Caddy, Jetta |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |