379 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 867704 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 31277899;9157572;31277899;9157572 |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 20.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 53 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2014, 2004, 2013, 2008, 2011, 1999, 2009, 2000, 1998, 2003, 1997, 2007, 2006, 2002, 2012, 2005, 2001 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC70, XC90, S60, S80, V70 |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |