518 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 867300 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 31277893;9169204;31277893;9169204 |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.4 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2014, 2004, 2013, 2008, 2011, 1999, 2009, 2000, 1998, 2003, 2007, 2006, 2002, 2012, 2005, 2001 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S80, V70, XC90, S60 |
| Тип кріплення | Гумове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |