298 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 803711 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 1377449;1381443;1387628;1426770;30736864;31262127;31262128;31262439;31262930;31262931;31340354;PARTOF;PARTOF;30736864;31262127;31262128;31262439;31262930;31262931;31340354 |
| Висота | 35 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 36 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2011, 2019, 2022, 2006, 2010, 2013, 2018, 2012, 2017, 2014, 2021, 2007, 2008, 2020, 2009, 2015, 2023, 2016, 2005, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC70, XC60, Mondeo, S60, S80, V70, S-Max |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |