2 591 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0125-0105.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 4A0615301C;4A0615301C;4A0615301C;4A0615301D;4A0615301D;4A0615301D;4A0615301E;4A0615301E;4A0615301E;8E0615301Q;8E0615301Q;8E0615301Q |
| Висота | 46.5 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2003, 2001, 1999, 1997, 1994, 2010, 2013, 2002, 2012, 1990, 1996, 1998, 2005, 1991, 1993, 2006, 2009, 2000, 2007, 1995, 2008, 2011, 1992 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | A4, 100, A6, Superb |
| Товщина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |