



4 023 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0112-0191.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 432000367R;432009822R;4320600Q0A;4320600Q0J;4419362;4419362;93197406;93197406 |
| Висота | 71.4 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2012, 2018, 2022, 2014, 2017, 2011, 2021, 2019, 2015, 2025, 2010, 2023, 2020, 2013, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault, Opel |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
| Товщина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |