
5 653 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0130-0217.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 4634210012;4634210112;4634210312;A4634210012;A4634210112;A4634210312 |
| Висота | 83 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 1995, 1999, 2022, 2009, 2015, 1998, 1997, 1990, 2007, 2023, 2016, 2010, 1991, 2020, 2024, 1989, 2006, 1994, 2025, 1996, 2019, 2000, 2013, 2014, 2011, 2017, 2008, 1992, 2002, 2003, 2001, 2005, 2021, 2004, 1993, 2018 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | G-Class |
| Товщина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |