3 262 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0130-0237.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 2464212612;A2464212612 |
| Висота | 51 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2012, 2018, 2014, 2017, 2019, 2015, 2013 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
| Товщина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |