2 086 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0122-0151.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 1J0615301D;1J0615301D;1J0615301D;1J0615301L;1J0615301L;1J0615301L;6QD615301;6QD615301;6QD615301;6R0615301;6R0615301;6R0615301;6R0615301C;6R0615301C;6R0615301C;8Z0615301B;8Z0615301D |
| Висота | 36.7 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2004, 2003, 2014, 2001, 1999, 2025, 1997, 2020, 2010, 2013, 2023, 2002, 2012, 2022, 2017, 2021, 2019, 1996, 1998, 2005, 2018, 2006, 2009, 2024, 2000, 2007, 1995, 2008, 2011, 2015 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, A3, Ibiza, Rapid, Octavia, A1, Bora, Leon, Fox, Polo, Roomster, Fabia, Toledo, Golf |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |