



2 527 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0112-0169.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 1K0615601AD;1K0615601AD;1K0615601AD;1K0615601M;1K0615601M;1K0615601M;5Q0615601G;5Q0615601G;5Q0615601G;JZW615601F;JZW615601F;JZW615601F |
| Висота | 48.6 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2004, 2003, 2014, 2020, 2010, 2013, 2012, 2022, 2017, 2021, 2019, 2005, 2018, 2006, 2009, 2007, 2008, 2011, 2015 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | A3, Yeti, Jetta, Octavia, Passat, Alhambra, Leon, Altea, Q3, Eos, Touran, Tiguan, Superb, Toledo, Golf |
| Товщина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |