



3 448 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0116-0122.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 432063JA0A;43206CA000;43206CA000;43206CK000;43206CK000 |
| Висота | 62 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2004, 2003, 2014, 2025, 2020, 2010, 2013, 2023, 2002, 2012, 2022, 2017, 2021, 2019, 2005, 2018, 2006, 2009, 2024, 2007, 2008, 2011, 2015 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | Murano, Pathfinder, FX |
| Товщина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |