3 184 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0125-0117.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 1223663;1223665;1253729;1253730;1320352;1373369;1469082;1501069;1575734;1734696;274509;31262718;7M511125FA;AV611125BA;AV611125BB |
| Висота | 48.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2004, 2003, 2014, 2025, 2020, 2010, 2013, 2023, 2012, 2022, 2017, 2021, 2019, 2005, 2018, 2006, 2009, 2024, 2007, 2008, 2011, 2015 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Volvo |
| Сумісність з моделлю | C-Max, S40, C30, V50, C70, Focus |
| Товщина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |