



2 318 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0125-0110.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 05098063AA;2034210312;2104210712;2104212412;5098063AA;A2034210312;A2104210712;A2104212412;203421031290;203421091290 |
| Висота | 46.5 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2003, 2001, 1999, 1997, 1994, 2010, 2002, 1996, 1998, 2005, 1993, 2006, 2009, 2000, 2007, 1995, 2008, 2011 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, E-Class |
| Товщина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |