3 551 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0112-0210.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 2587062;3Q0615601;3Q0615601A;VWN3CA2A315AA |
| Висота | 48.2 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2012, 2018, 2022, 2014, 2017, 2011, 2021, 2019, 2015, 2025, 2023, 2020, 2013, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Skoda, Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Caddy, A3, Passat, Alhambra, TT, Q3, Tiguan, Touran, Superb, Transit, Golf |
| Товщина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |