4 498 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0128-0154.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 1379965;1384689;1405510;1420600;1420601;1469085;1500158;1517696;30769056;31202331;31341382;6G912C375F1B;7G911125BA;LR000571;LR007055 |
| Висота | 52 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2012, 2018, 2014, 2017, 2008, 2011, 2019, 2015, 2006, 2010, 2009, 2013, 2007 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Volvo, Land Rover |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Freelander, Range Rover Evoque, S60, XC70, S80, Range Rover, V70 |
| Товщина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |