3 240 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0125-0197.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 1368548;1384290;1677434;1724956;274521;31262720;31302573;31329122;31341644;31381376;31400818;31400938;31400942;3M512C375CC;3M512C375CD;3M512C375CE |
| Висота | 48.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2005, 2016, 2012, 2003, 2004, 2014, 2017, 2018, 2011, 2008, 2019, 2015, 2006, 2010, 2009, 2013, 2007 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Volvo |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, V50, C70, Focus |
| Товщина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |