2 483 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0110-0278.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 0004231012;2114230712;A0004231012;A2114230712;000423101207 |
| Висота | 68.3 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2005, 2016, 2002, 2012, 2003, 2004, 2014, 2017, 2008, 2011, 2015, 2006, 2010, 2009, 2013, 2007 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | E-Class |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |