4 300 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0133-0101.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 1763885;1842994;1867728;2110008;2110010;2256036;BK211125BB;BK211125BC |
| Висота | 55.3 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2012, 2018, 2022, 2014, 2017, 2021, 2019, 2015, 2025, 2023, 2020, 2013, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Товщина | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 111 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |