6 695 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0130-0222.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 4G0615301;4G0615301AF;4G0615301G;4G0615301Q;95B615301B;95B615301M |
| Висота | 52.1 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2014, 2025, 2020, 2010, 2023, 2013, 2012, 2022, 2017, 2021, 2019, 2018, 2009, 2024, 2007, 2008, 2011, 2015 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | A5, A4, Q5, A6 |
| Товщина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |