4 870 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0132-0188.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 1612435380;1612435380;1612435380;1612435380;1612435480;1612435480;1612435480;1612435480;51957509;51957510 |
| Висота | 73.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2014, 2025, 2020, 2010, 2023, 2013, 2012, 2022, 2017, 2021, 2019, 2018, 2006, 2009, 2024, 2007, 2008, 2011, 2015 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Fiat, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Boxer, Movano, Ducato |
| Товщина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |