5 070 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0116-0235.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 1764283;1867715;2013002;2021562;BK212A097BA;BK212A097FA;BK212A097HA |
| Висота | 68.8 мм |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2012, 2018, 2022, 2014, 2017, 2021, 2019, 2015, 2025, 2023, 2020, 2013, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Товщина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 160 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |