4 397 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0126-0187.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 13515906;13515906;13597460;13597460 |
| Висота | 45.5 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2018, 2022, 2017, 2021, 2019, 2015, 2025, 2020, 2023, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Opel |
| Сумісність з моделлю | Cruze, Astra |
| Товщина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 105 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |