5 536 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0108-0118.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 432002188R;432006506R;432007556R;432002188R |
| Висота | 86.2 мм |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2012, 2018, 2014, 2017, 2008, 2011, 2021, 2019, 2015, 2010, 2009, 2020, 2013 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Megane |
| Товщина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |