4 995 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0122-0296.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 1664230212;1664230700;A1664230212;A1664230700;1664230700 |
| Висота | 54 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2012, 2018, 2014, 2017, 2011, 2019, 2015, 2013 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |