3 782 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0122-0270.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 402061200R;402061200R;402061200R;402061841R;402061841R;402062650R;402062650R;402063166R;402067016R;402067016R;402067016R;402067025R;402067025R;402067501R;4020600Q1E;4020600Q2E;4154200101;7701210081;A4154200101 |
| Висота | 44 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2012, 2018, 2022, 2014, 2017, 2008, 2011, 2021, 2019, 2015, 2025, 2010, 2023, 2009, 2020, 2013, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Mercedes-Benz, Renault, Dacia |
| Сумісність з моделлю | Dokker, Logan, Vesta, Sandero, Clio, Micra, Kangoo |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |