3 702 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0128-0269.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 3641958;3641958;424993;424993;4249K1;4249K1;4249K1;4249K1;4249K1;SU001A9002 |
| Висота | 48 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2012, 2018, 2022, 2014, 2017, 2011, 2021, 2019, 2015, 2025, 2010, 2023, 2009, 2020, 2013, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, 407, Combo, C4, 308, 508, C5, 408, Berlingo, Partner |
| Товщина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |