3 933 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0130-0114.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 7E0615301D;7H0615301D;JZW615301E |
| Висота | 55.6 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2022, 2009, 2015, 2007, 2023, 2016, 2010, 2020, 2024, 2006, 2025, 2019, 2013, 2014, 2011, 2017, 2008, 2002, 2003, 2005, 2021, 2004, 2018 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Transporter |
| Товщина | 29.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |