3 769 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0132-0144.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 2044210000;2044212912;2114211012;2114211312;2114211412;A2044210000;A2044212912;A2114211012;A2114211312;A2114211412;204421000090 |
| Висота | 64.5 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2005, 2002, 2012, 2003, 2004, 2014, 2008, 2011, 2015, 2006, 2010, 2009, 2013, 2007 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | E-Class |
| Товщина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |