2 494 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0122-0194.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 1629058880;1629058880;1629058880;1629058880;1647868480;1647868480;1647868480;1647868480;3556159;3556159;3637225;3637225;4246W1;4246W7;424915;424916;424983;424983;4249G1;4249G1 |
| Висота | 34.2 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2004, 2003, 2014, 2001, 1999, 2025, 1997, 2020, 2010, 2013, 2023, 2002, 2012, 2022, 2017, 2021, 2019, 1996, 1998, 2005, 2018, 2006, 2009, 2024, 2000, 2007, 2008, 2011, 2015 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | Xsara, 207, 206, C-Elysee, 1007, Mokka, 208, 307, C4, C2, DS3, C5, C3, Berlingo, Corsa, Partner |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |