4 218 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0128-0194.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 4351260150;4351260150;4351260151;4351260151 |
| Висота | 67.5 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2004, 2003, 2014, 2001, 2025, 2020, 2010, 2013, 2023, 2002, 2012, 2022, 2017, 2021, 2019, 2005, 2018, 2006, 2009, 2024, 2007, 2008, 2015 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Товщина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 139.7 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |