4 083 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0130-0220.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 1K0615301AJ;1K0615301AJ;1K0615301AJ;5QF615301A;5QF615301A;5QF615301A |
| Висота | 49.6 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2012, 2018, 2022, 2014, 2017, 2011, 2021, 2019, 2015, 2025, 2010, 2023, 2020, 2013, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Tiguan |
| Товщина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |