3 785 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0128-0162.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 1404955;1405509;1434812;1434815;1864276;30769061;6G9N2C375DB;6G9N2C375DC;LR000470;LR027107 |
| Висота | 52 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2012, 2018, 2014, 2017, 2008, 2011, 2015, 2006, 2010, 2009, 2013, 2007 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Volvo, Land Rover |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Freelander, S60, XC70, S80, V70 |
| Товщина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |