3 282 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0124-0263.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 2Q0615301H;2Q0615301H |
| Висота | 44.1 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2018, 2022, 2017, 2021, 2019, 2025, 2020, 2023, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | Polo, Ibiza, Fabia, A1 |
| Товщина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 110 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |