4 829 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0325-0158.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 1K0615301AA;1K0615301AA;1K0615301AA;5Q0615301F;5Q0615301F;5Q0615301F;JZW615301H;JZW615301H;JZW615301H |
| Висота | 49.9 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 1999, 2022, 2009, 2015, 1998, 2007, 2023, 2016, 2010, 2020, 2024, 2006, 2025, 2019, 2000, 2013, 2014, 2011, 2017, 2008, 2002, 2003, 2001, 2005, 2021, 2004, 2018 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda, Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | Touran, Leon, TT, Scirocco, A3, A1, Passat, Alhambra, Golf, Superb, Tiguan, Caddy, Altea, Octavia, Eos, Jetta, Q3, Yeti |
| Товщина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |