3 163 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0122-0305.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 1616394580;1616394580;1616394580;1616394580;1616394580;SU001A6135 |
| Висота | 35 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2018, 2022, 2017, 2021, 2019, 2025, 2020, 2023, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Opel |
| Сумісність з моделлю | Zafira, Expert, Vivaro, Jumpy, Zafira |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |